UW2 CMS - redakční systém

CMS-system-web.jpg

Redakční systém je speciální aplikace pro správu internetové prezentace bez znalosti příslušných technologií. Zrychluje aktualizace webu, usnadňuje redesign, zajišťuje pokročilé funkce a zlevňuje další vývoj. Proto má redakční systém takovou oblibu a návratnost investic je poměrně rychlá.Proč právě UnderWorld 2 CMS?


  • Šetří Váš čas i peníze za správu www prezentace. Vkládání obsahu a aktualizace stránek snadno zvládnete sami.
  • Nezávislost na dodavateli. Díky CMS již nemusíte kvůli drobné změně v textu stránky psát nebo volat dodavateli.
  • Jednoduché ovládání – náš systém zvládne po zaškolení ovládat každý uživatel se základními znalostmi práce v textovém editoru.
  • Multijazyčnost - redakční systém je připraven pro využití více jazykových verzí včetně cyrilice, arabštiny, hebrejštiny, řečtiny atd.
  • Správa více domén - z jednoho místa můžete spravovat více webových stránek najednou, aniž byste se přihlašovali do každého zvláště.
  • Modulárnost. Náš systém je modulární a je tedy možné jej na Vaše přání rozšířit o nové funkce nebo celé moduly funkcí.
  • Flexibilní design stránek. Implementujeme takřka jakýkoliv design, který se Vám bude líbit. Náš systém také podporuje různý design pro různé stránky. Můžete tak mít například úvodní stránku se třemi sloupci a přehledný katalog produktů pouze se dvěma.
  • SEO (optimalizace pro vyhledávače) – základní optimalizace je pro nás samozřejmostí. Pro každou stránku si tak můžete nastavit hlavní nadpis, titulek, klíčová slova a popis stránky.
  • Snadný přístup – neomezujeme Vás pouze na konkrétní prohlížeč. Systém lze ovládat ze všech moderních prohlížečů.

 

Kolik stojí takový web postavený na CMS?

Cena je samozřejmě specifická pro každý projekt, ale pro vaši představu jsme zde připravili takový přehled toho, co přibližně vývoj webové prezentace obnáší, co nepodcenit a co za určité peníze můžete čekat.

Kolik to tak si bude stát?

Pro koho je náš systém určen

Troufáme si říct, že vyhovíme všem Vašim požadavkům, ať už jste začínající podnikatel, nadšený fotograf, velká firma, či nezisková organizace. Můžete tak od nás získat jednoduchou webovou prezentaci, e-shop, ale také portálové řešení s celou řadou jazykových mutací či subdomén.


Technická specifikace

Redakční systém UnderWorld 2 CMS je webová aplikace programovaná v PHP jazyce s využitím JavaScriptu a knihoven JQuery a JQuery-UI. Komponenty naprogramované jinými dodavateli jsou JQuery, JQuery-UI, Fancybox a PHPmailer.

Požadavky na server

§  Webový server APACHE.

§  Povolení .htaccess a mod_rewrite.

§  PHP ve verzi 5.2 nebo vyšší

§  GD2 PHP knihovna pro zpracovávání obrázků.

§  Konfigurační direktivy PHP safe_mode a register_globals nastavené na OFF.

§  Databáze MySQL 5 s podporou InnoDB storage.

Práce v administraci

§  Internetový prohlížeč se zapnutým JavaScriptem.

§  Doporučujeme používat moderní prohlížeče, které Vám přináší vyšší výkon, stabilitu, bezpečnost a také benefity jako například nahrávání souborů pouhým přetažením do prohlížeče.

§  Internet Explorer 6 není podporován (aktuálně ho používá méně než 1% uživatelů)

Provoz webu

Front-end webu je standardní HTML se vzhledem definovaným pomocí CSS stylů. Povolený JavaScript není nutný, nicméně ve většině případů přináší celou řadu výhod a vylepšení.

Bezpečnost v CMS

Zabezpečení proti ztrátě dat – obsah databáze je zálohován každých 6 hodin a je možné vyvolat poslední známou verzi, přímo v CMS systému v modulu záloha dat.

Zabezpečení proti úniku dat - Zabezpečení komunikace protokolem SSL (Secure Sockets Layer) je sice nadstandardním řešením, ale není problém ho implementovat. Řešení bezpečnosti je možno povýšit na různé úrovně podle konkrétních požadavků klienta.

CMS je chráněno proti praktikám Brute-Force a dalším.