Webhosting

Fotolia_16809672_S.jpg

Webhostingové služby- nabízíme velkorysý a pružný rozsah služeb speciálně určený pro uspokojení potřeb každého zákazníka. Soustavně pracujeme na vylepšování a zvětšování rozsahu námi nabízených služeb. Náš cíl je spokojený zákazník, a tak k dosžení tohoto stavu věnujeme všechnu naši energii.

Hostingové programy

V portofilu našich hostingových programů naleznete varianty, které jsou určeny pro malé a soukromé stránky, nebo i varianty, které jistě využijí společnosti, které plánují na internet prorazit s vyspělým informačním sytémem určeným pro firemní klientelu, B2B, B2C, apod. Každý hostingový program je navržen tak, aby si každý mohl vybrat určité služby za finanční obnos, který je ochoten věnovat.

Email

Každý hostingový program obsahuje určitý počet emailových schránek - od jedné až po neomezené množství. Můžete se tedy rozhodovat při volbě hostingového programu i na základě počtu schránek. Je též možné zvolit jako doplňkovou službu tzv. "mailinglist". Tato služba vám umožní provozovat například emailovou konferenci nebo prostředek k informování vašich klientů či dodavatelů.
Pokud potřebujete pracovat s vaší poštou odkudkoliv, nabízíme standardně možnost využívat www rozhraní pro správu pošty.
Dále poskytujeme možnost administrace pošty přes www administrační rozhraní. Tato aplikace dovoluje zakládat nové emailové schránky, aliasy, měnit hesla atd. Samozřejmostí je možnost využívání POP3 protokolu pro stahování pošty, i jeho zabezpečené verze POP3s. Stejně tak IMAPs protokolu.

Databáze

U některých internetových prezentací je neodmyslitelnou součástí databáze. My, na základě vynikajících zkušeností, standardně poskytujeme databáze MySQL a PostgresPokud vás zajímá návštěvnost vašich stránek, odkud návštěvníci přišli, jak dlouho se zdrželi, o které informace měli zájem, kolik bylo návštěvníků za den nebo za měsíc a další potřebné informace, poskytujeme zpracování statistik návštěvnosti.